.

Nyhende

Kampoppsett til Nordea Cup

Kampoppsettet er klart til Nordea Cup 2.juledag. 16 herrelag og 4 damelag er påmeldt.
Første to kampane går kl 11.00. Finalane går 15.45

Møt presis og velkomen til Romjulsfotball!
Pulje 1 – Bane 1
Hånndalstausene
Land of Hope
Simply the best
Bace Camp Crew

Pulje 2 – Bane 1
Mean Machine
Skomma kultur
Etternølarane
Julemirakelet

Pulje 3 – Bane 2
Horebukkane
Hardbagg
Markane
Julens stjerner

Pulje 4 – Bane 2
Cirkus Nordfjord
Erik Rune ”100” Brendefur Testimonial
Full Storm
Slovakia

Jenter Bane 1 og 2
Hangover
Dei ekte honndalstausene
Lills With Skills
Seint Ute


Bane 1:
11.00: Land of Hope – Hånndalstausene
11.15: Simply the best – Base Camp Crew
11.30: Mean Machine – Skomma Kultur
11.45: Etterølarane - Julemirakelet
12.00: Base Camp Crew - Land of Hope
12.15: Hånndalstausene – Simply the best
12.30: Skomma kultur - Etternølarane
12.45: Julemirakelet – Mean Machine
13.00: Hangover – Dei ekte Hånndalstausene
13.15: Land of Hope – Simply the best
13.30: Hånndalstausene – Base Camp Crew
13.45: Skomma kultur – Julemirakelet
14.00: Etternølarane – Mean Machine
14.15: Hangover – Lills with kills

Kvartfinalar Menn:
Kamp 1. 14.30: Vinnar pulje 1 – Toar pulje 2:

Kamp 2. 14.45: Vinnar pulje 2 – Toar pulje 1:

15.00: Seint Ute - Hangover

Semifinale
15.15: Vinnar kamp 1 – Vinnar kamp 3:

Finale jenter
15.30: Nr 1 – Nr 2 i pulja:

Finale Menn:
15.45:


Bane 2:
11.00: Markane – Julens Stjerner
11.15: Hardbagg – Horebukkane
11.30: Slovakia – Cirkus Nordfjord
11.45: Erik Rune 100 Brendefur Testimonial – Full storm
12.00: Julens Stjerner - Hardbagg
12.15: Horebukkane - Markane
12.30: Cirkus Nordfjord – Full Storm
12.45: Erik Rune 100 Brendefur Testimonial - Slovakia
13.00: Lills With Kills – Seint Ute
13:15: Julens Stjerner - Horebukkane
13.30: Markane - Hardbagg
13.45: Full Storm - Slovakia
14.00: Cirkus Nordfjord – Erik Rune 100Brendefur Testimonial
14.15: Seint Ute – Dei ekte Hånndalstausene


Kvartfinalar Menn:
Kamp 3. 14.30: Vinnar pulje 3 – Toar pulje 4:

Kamp 4. 14.45: Vinnar pulje 4 – Toar pulje 3:

15.00: Dei ekte Hånndalstausene – Lills with kills

Semifinale
15.15: Vinnar kamp 2 – Vinnar kamp 4:

Bronsefinale jenter
15.30: Nr 3 – Nr 4 i pulja:

Bronsefinale menn
15.45:
(Sist oppdatert 23.desember 2008, 01:25)

Gå til nyhendearkiv

Generalsponsorar: sponsor 2012 Thor Tenden Transport
Publisering: (dagenDin)
Gaman Underholdning AS | Gate 3 nr 26 | 6700 MÅLØY | Tlf.: 90581478 | post@gaman.no
.